Een schoon & groen Schiedam
Halloween in het Beatrixpark
Het was griezelen in het Prinses Beatrixpark, vrijdagavond 28 oktober jl. Een groep van 250 verkleedde Schiedamse kinderen en hun ouders namen deel aan de Halloween lampionoptocht in het Prinses Beatrixpark.
Vanaf speeltuin Fort Drakensteijn werd een route gelopen langs de Heemtuin en de kinderboerderij om weer te eindigen bij Fort Drakensteijn. Langs de route liepen verklede Halloweenfiguren rond. De kinderen en hun begeleidende ouders mochten ook zelf verkleed komen. Er werden gratis lampionnen uitgedeeld zolang de voorraad strekt.
De Halloween lampionoptocht werd georganiseerd door Stichting Drakensteijn, SWS Welzijn en Irado. Het is de eerste keer dat wij samen deze avond organiseerden in het Prinses Beatrixpark.
































Irado
