Herbestrating Hof van Spaland
In opdracht van de gemeente Schiedam voert N.V. Irado tussen 29 september en eind december 2025 werkzaamheden uit aan de parkeerplaats en de trottoirs rondom winkelcentrum Hof van Spaland.
Wat gaat er gebeuren?
- Opbreken van de huidige bestrating.
- Aanbrengen van nieuwe rijwegen, trottoirs en parkeervakken.
- Vervangen van de bestaande verharding door nieuwe materialen.
Planning en fasering
De werkzaamheden duren ongeveer 12 weken en worden in 5 fasen uitgevoerd. Zo blijft het winkelcentrum zoveel mogelijk bereikbaar voor bezoekers, bewoners en leveranciers.

Bereikbaarheid en bevoorrading
Tijdens de werkzaamheden kan het voorkomen dat uw winkel tijdelijk niet direct bereikbaar is voor leveranciers. Irado plaatst hiervoor pallets aan de rand van het werkterrein. Uw leveranciers kunnen hier hun goederen afleveren, waarna Irado deze naar uw winkel transporteert. Dit geldt alleen voor de ondernemers die bevoorraad worden vanaf de achterzijde, via de Lindeijerstraat – Hof van Spaland. Zie bijlage 1 voor het projectgebied.
Feestdagen
Wij begrijpen dat er met name de periode december extra drukte verwacht wordt in het winkelcentrum vanwege de feestdagen. Hier houden wij uiteraard rekening mee. Eind oktober worden de winkeliers hier verder over geïnformeerd.
Hinder voor bewoners en bezoekers
- Alternatieve looproutes worden duidelijk aangegeven.
- Tijdelijke verkeershinder mogelijk.
- Beperkte beschikbaarheid van parkeerplaatsen.
Heb je naar aanleiding van deze pagina nog vragen over dit project? Neem dan contact op met de afdeling Civiel via het onderstaande formulier: